סולר לתחבורה

סולר לתחבורה

אם יש לכם רכב דיזל ואתם מחפשים סולר לתדלוק הרכב שלכם, יש לכם אפשרות אחת ויחידה: להגיע אל תחנת הדלק הקרובה ולתדלק שם. מאידך, אם יש לכם צי שלם של רכבי דיזל, האופציה של הזמנת סולר לתחבורה וביצוע התדלוק של הרכבים באופן עצמאי, היא לא רק אופציה, אלא אופציה משתלמת, שלא לומר מתחייבת. קבלני בניין, קבלני עפר, חברות ותאגידים, חברות הובלה, חברות אוטובוסים, חברות תובלה במשאיות – כל אלה הם גורמים המנהלים ציי רכב ועבורם קיימת כדאיות כלכלית מובהקת לתדלוק עצמאי של הרכבים שלהם. האופציה הזאת כמובן אינה פתוחה לכל אחד ובכדי להקים נקודת תדלוק, גם אם לשימוש עצמי, נדרש תהליך של רישוי ואישור על ידי משרד התחבורה ומשרד המסחר והתעשייה, אבל זה שם אם רק תרצו.

 

איזה סוג של סולר אתם צריכים לרכבים שלכם?

בבדיקה פשוטה של מוצרי הדלק המוצעים למכירה בשוק הדלקים, תוכלו לגלות שישנם סוגים שונים של סולר והשניים הבולטים שבהם הם סולר לתחבורה וסולר להסקה. הסולר להסקה הוא זול יותר ומן הסתם, כאנשי עסקים ממולחים לבטח יעניין אתכם לדעת האם אתם יכולים פשוט לתדלק את הרכבים שלכם עם גרסת הסולר המיועדת להסקה. התשובה היא כמובן לא. למעשה, הסולר המיועד לצרכי תחבורה הוא אפילו מזהם יותר מזה שמיועד להסקה ועדיין חל איסור מוחלט לשימוש בסולר לצרכי הסקה עבור כלי רכב. הסיבה לכך היא שסוגי הסולר השונים נבדלים ביניהם בפרמטרים שונים המשפיעים על רמת הנפיצות שלהם, על טמפרטורת ההצתה שלהם ונקודת הקפיאה שלהם. שימוש בסולר לא מתאים, יכול במקרה הטוב להרוס את מנועי הרכבים שלכם ובמקרה הרע גם להסתיים בפיצוץ של המנוע כולו. מנועי הדיזל מבוססים על הצתת הסולר באמצעות אוויר דחוס בטמפרטורה גבוהה ולא באמצעות ניצוץ. הן שימוש בסולר נפיץ יותר והן שימוש בסולר נפיץ פחות מהנדרש, יגרמו שניהם לפגיעה בתפקוד המנוע, לנזק למנוע ולסיכון חיי אדם.

 

איך מזמינים סולר לתחבורה?

התשובה הקצרה: פונים לספק מוצרי דלק ומזמינים את הכמות הנדרשת. התשובה היותר ארוכה: בוחנים היטב את השוק, מוודאים שאתם מזמינים מספק מוכר ובעל מוניטין, נמנעים מעבודה עם ספקים קטנים וקיקיוניים, מוודאים שאתם משלמים מחיר הוגן בטווח הממוצע של מחיר השוק, לא יותר ולא פחות, מוודאים שהספק מתחייב לזמני ותדירות אספקה המתאימים לצרכים ולמאפייני העבודה שלכם ואז מזמינים. ההבדל בין התשובה הקצרה ובין התשובה הארוכה הוא סופר חשוב ואתם לא רוצים לוותר על אף שלב בתשובה הארוכה. אתם לא רוצים לקבל סולר לתחבורה מהול במים או בסולר להסקה, אתם לא רוצים שהסולר שלכם יעבור יותר מדי ידיים לפני שהוא מגיע אליכם ואתם לא רוצים שההתנהלות בשטחי העסק שלכם תהיה כרוכה בסיכון בטיחותי. לכן חשוב שתקפידו על בחירת הספק, גם על סמך מחיר, אבל לחלוטין לא רק.

 

חברת מיטב הדלקים היא החברה המובילה בישראל באספקה ושינוע של מוצרי דלק למגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והציבורי. החברה משנעת דלקים מכל הסוגים ולכל המטרות, מבתי הזיקוק בחיפה ישירות אל בית הלקוח. לרשותנו צי מכליות מורשות ובטיחותיות, צוות מקצועי וכמובן סטנדרטים גבוהים של שירות לצד מחירים הוגנים ותחרותיים. רוצים כבר להזמין? צרו קשר עוד היום בטלפון 053-9385599.

צרו איתנו קשר