סולר להסקה

סולר להסקה

השימוש בסולר לצרכי הסקה הוא שכיח מאוד בישראל, הן בשל היעילות התרמית הגבוהה שלו והן בשל אי תלותו באספקת חשמל, שיכולה בהחלט להשתבש דווקא כשצריך אותה יותר מכל בעונת החורף. סולר להסקה הוא גם מונח גג שמשקף את רמת הזיקוק של הנפט ואת ההרכב הכימי הסופי שלו ובהתאם לכך גם את ההתאמה שלו ליישומים שונים ובראשם הסקה, אך לא רק. כך למשל, סולר המשמש להסקה מתאים גם להפעלת כבשנים בתעשייה, להבערת תנורי בערה בבתי מלאכה וכדומה. אז מה ההבדל בין סוגי הסולר השונים, מהו סוג הסולר הדרוש לכם לצרכי הסקה וממי מזמינים את הסולר? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זה סולר ובמה נבדלים זה מזה סוגי הסולר השונים?

סולר הוא דלק נוזלי המתקבל לאחר תהליך של זיקוק נפט גולמי. הסולר משמש בעיקר להנעת מנועי דיזל בהם בערת הדלק מבוצעת באמצעות אוויר חם ודחוס ולא באמצעות ניצוץ ולחימום והסקה. סוגי הדלק השונים נבדלים זה מזה בשורה של פרמטרים ובראשם מידת הנדיפות, טמפרטורת הצתה עצמית, כמות גופרית המשולבת בדלק, מספר צטאן (מדד נפיצות) ונקודת קפיאה. מן הסתם, כדי להיעזר בסולר לצרכי הסקה, חימום או בערה אתם לא צריכים להכיר את כל המבנה הכימי של הנוזל הקסום הזה, אבל אתם בהחלט רוצים לדעת שהסולר הוא דלק זול יחסית בשל קלות הזיקוק והמהילה שלו לכדי תוצר סופי. זאת הסיבה שרכבי עבודה (משאיות, אוטובוסים, מוניות וכן הלאה) מצוידים במנוע דיזל המונע באמצעות סולר בעלויות נמוכות יותר מאשר של בנזין. המקרה של סולר להסקה הוא אפילו עוד יותר פשוט וזול מזה של התחבורה, כפי שנסביר להלן.

 

סולר להסקה – בערה פשוטה

השימוש בסולר במנועי דיזל חייב להתבסס על סולר לתחבורה בלבד. סולר זה עובר תהליכי זיקוק ותהליכים כימיים נוספים בכדי למנוע הצתה מוקדמת או עיכוב בהצתה בזמן פעילות המנוע. במקרה של סולר להסקה, מטרת הסולר היא לשמש חומר בערה על בסיס רציף וקבוע ולכן הסולר יכול להיות הרבה פחות "מדויק", מה שמאפשר לחסוך בתהליכי זיקוק יקרים ולהוזיל את עלות הייצור של הסולר. בשורה התחתונה, סולר להסקה הוא סולר זול מאוד שמחירו לא דומה בכלום למחירי הדלק לתחבורה ויכול להעניק לכם חורף חם ושקט בבית או דלק יעיל מאוד להפעלת תהליכים תעשייתיים מבוססי בערה וחום.

 

ממי מזמינים?

בישראל פעילים שורה לא קצרה של ספקי מוצרי דלק לשלל מטרות ובכלל זה גם מוצרי סולר להסקה. בהזמנת סולר או כל דלק מכל סוג אחר, אף אחד לא באמת מצפה שתתעלמו לגמרי מסוגיית המחיר, אבל לצד המחיר, חשוב מאוד לוודא שאתם עובדים עם ספק מורשה, שעומד בכל תקני הבטיחות ומתחייב לאספקת מוצר איכותי, בטוח לשימוש ועל פי כל הסטנדרטים המודרניים של שירות לקוחות.

 

חברת מיטב הדלקים היא החברה המובילה בישראל לאספקה ושינוע של מוצרי דלק להסקה ולתחבורה. בין לקוחות החברה תוכלו למצוא אלפי לקוחות פרטיים, בתי עסק, מפעלים ומוסדות ציבור, העובדים עם החברה לאורך שנים. להזמנת סולר להסקה באספקה מהירה עד הבית, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 053-9385599.

צרו איתנו קשר