נפט להסקה

נפט להסקה

יש לכם תנור הסקה שעובד על נפט… או על סולר… או אולי בכלל על בנזין. כל מה שאתם רוצים זה להזמין את הנוזל הזה שאתם צריכים להזין אל תוך מיכל הדלק של מערכת ההסקה שלכם כדי ליהנות מחורף חם ונעים בבית, אלא שהשוק מציף אתכם באפשרויות שאתם לא באמת יודעים כיצד להבחין ביניהן. אז מה אתם צריכים להזמין לתנור החימום שלכם? סולר או נפט להסקה? האם ייתכן שהתנור שלכם עובד בכלל על בנזין? ואיך נכון לבחור את הספק להזמין ממנו, חוץ מסוגיית המחיר? התשובות לשאלות, כאן בשורות הבאות.

 

אז מהו נוזל הבערה שאתם צריכים לתנור החימום שלכם?

ובכן, כל מוצרי הדלק למיניהם מזוקקים כולם ממקור אחד שנקרא נפט גולמי. הנפט הגולמי שמגיע בתצורה סמיכה ובגוון שחור, עובר תהליך זיקוק בטמפרטורות גבוהות במטרה להפריד בין רכיבי הנפט הגולמי ולזקק אותם לכדי תוצרים נפרדים. סולר, נפט ובנזין הן שלוש קטגוריות של תוצרים מרכזיים כתוצאה מזיקוק נפט גולמי ועל אלה מבוצעות עוד שורה של פעולות כימיות להשגת המאפיינים המדויקים הנדרשים לכל נוזל בערה ובכלל זה תוספת גופרית, שהיא מרכיב המפתח שמבדיל בין סוגי הדלק השונים. בחזרה לענייננו, תנור בערה הוא מנגנון חימום פשוט שמבוסס על בערה פשוטה ורציפה וזאת, בשונה ממנועים בכלי רכב למשל, בהם ישנה חשיבות רבה לטמפרטורת ההצתה העצמית של הדלק, למידת הזיהום שלו וכדומה. תנור ההסקה שלכם יודע לעבוד גם עם נפט להסקה וגם עם סולר להסקה. הוא יודע לעבוד גם עם בנזין, אבל בנזין הוא יקר הרבה יותר ולכן לא משתלם לצרכי הסקה כלל. את ההבדלים בין נפט לסולר אפשר לאפיין בעיקר כהבדלים קוסמטיים. הנפט הוא פחות שמנוני ולכן שריפתו יוצרת להבה כחולה בשונה מסולר. הסולר מכיל פחות גופרית ולכן פחות מזהם. פרט לכך, שניהם הם חומרי בערה אפקטיביים מאוד לצרכי הסקה.

 

ממי מזמינים נפט להסקה?

הזמנת מוצרי דלק לכל שימוש תתבסס תמיד על סוגיית המחיר. ואכן, בבחירת ספק הנפט שלכם אתם בהחלט רוצים לבצע השוואת מחירים ולוודא שאתם משלמים לכל היותר מחיר סביר. יחד עם זאת, אתם רוצים להיזהר ממחירים נמוכים במיוחד, שחורגים מהנורמה ולהיזהר מעבודה עם ספקים קטנים וקיקיוניים. בדיוק כמו בעיית המהילה של דלק לתחבורה, בעיה דומה קיימת גם בתחום של מוצרי דלק להסקה. לעניין המחיר, פשוט חשוב שהמחיר יהיה סביר ביחס למחיר השוק ובתוך הטווח הראוי. בתוך טווח זה פערי המחיר שתשלמו בין ספק לספק הם מינוריים, אבל הבדלי השירות יכולים להיות דרמטיים במונחי זמני ומיידיות אספקה, רמת בטיחות, אמינות ואחריות על איכות הנפט, עמידה בתקנים מחייבים וכן הלאה. כמו בכל שירות אחר, גם בשירות אספקת נפט להסקה, האיזון בין מחיר, איכות ושירות הוא המפתח.

 

חברת מיטב הדלקים היא החברה המובילה בישראל באספקה ושינוע של מוצרי דלק למגזר הפרטי, לתעשייה, לבתי עסק ולמוסדות ציבור. החברה מעמיסה עבורכם נפט להסקה ישירות בבתי הזיקוק בחיפה ומשנעת אותו במכליות ייעודיות ומורשות לכל מקום בארץ אליו תזמינו אותנו. להזמנת אספקה מיידית של נפט או סולר לכל מטרה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 053-9385599.

צרו איתנו קשר