גנרטור סולר

גנרטור סולר

גנרטור הינו מכונה המייצרת חשמל ללא חיבור לתשתית חשמל מסודרת. הגנרטור פועל בעזרת תידלוק של בנזין או סולר. הגנרטור יכול להיות שימושי ולהוות מקור חשמל בקמפינג בטבע. כמו כן, במקומות שבהם חייבת להיות אספקת חשמל תמידית גם במקרי הפסקת חשמל כמו בתי חולים לדוגמא, קיימים גנרטורים לגיבוי במקרים של הפסקות חשמל.

 

צריכת דלק לגנרטור

כדי לענות על השאלה: "כמה דלק צורך גנרטור?" יש להקדים ולומר כי אין כמות אחידה ומדויקת לכל סוגי הגנרטורים. הנה כמה משתנים שמשפיעים על צריכת הדלק בגנרטור:

גודל הגנרטור – גנרטור גדול יצרוך כמות גדולה יותר של דלק מאשר זו שגנרטור קטן יצרוך. גנרטור שיהיה אחראי על אספקת חשמל לטובת הפעלת מזגן, תנור ומכשירים הצורכים כמויות גדולות של חשמל נוספים, יצרוך יותר דלק מאשר זה שישמש להפעלת שרשרת מנורות למשל.
סוג הדלק – כפי שציינו ישנם גנרטורים הפועלים על בנזין ואלו הפועלים על סולר. גנרטור הפועל על סולר נחשב לגנרטור שצורך פחות אנרגיה ולפיכך ייתכן והוא יהיה גם חסכוני יותר אשר גנרטור הפועל על בנזין.
מידת העומס על הגנרטור – במידה ואתם רוצים שגנרטור אחד יספק חשמל עבור כמה מכשירים בו זמנית, רוב הסיכויים כי הוא יצרוך הרבה יותר דלק מאשר במקרים בהם יחובר אליו רק מכשיר חשמלי בודד.
 איכות ומודל הגנרטור – גנרטור כמו כל מכונה, מתיישן ומתבלה במהלך השנים. לאחר שימושים רבים, קיים סיכוי סביר כי חלקי הגנרטור לא יעבדו בצורה מרבית וחסכונית כמו שפעלו בעבר. לכן, גנרטורים ישנים או גנרטורים לא איכותיים, עשויים לצרוך יותר חשמל מאשר גנרטור חדש ואיכותי
חישוב צריכת דלק גנרטור

כאמור לעיל, לא ניתן לחשב בצורה מדויקת את כמות הדלק שגנרטור צורך פר שעה. השיטה המומלצת ביותר לחישוב צריכת הדלק בגנרטור שלכם, היא פשוט למדוד כמה שעות פעילות הגנרטור מספק לאחר שמילאתם את מיכל הדלק במלואו. בדומה למדידת דלק לאחר מילוי מיכל הדלק במלואו, חשבו את שעות הפעילות עד לכמעט ריקון של המיכל וכך תגיעו לתוצאה.

 

מאיפה כדאי לרכוש דלק לגנרטור?

על מנת שתוכלו להנות מהגנרטור שלכם לאורך זמן רב, לא מומלץ כלל לרכוש דלק מחברה לא מוכרת. את הדלק לגנרטור, בין אם זה סולר ובין אם זה בנזין, יש לרכוש מחברה אמינה ומוכרת שתספק עבור הגנרטור שלכם את הדלק האיכותי ביותר, שיבטיח שימוש תקין לאורך זמן.

 

דלק לגנרטור – מיטב הדלקים

אנו בחברת מיטב הדלקים, מתמחים באספקת סולר, בנזין ודלקים שונים שיוכלו לשמש אתכם להפעלת גנרטורים מכל הסוגים. ייצור הדלקים שאנו מספקים מתבצע בבתי הזיקוק בחיפה ומשם הם מגיעים ישירות לבית הלקוח. דבר שמבטיח ללקוחותינו הרבים דלקים איכותיים ביותר. כמו כן, אצלנו תוכלו להנות ממחירים אטרקטיביים במיוחד לכל סוגי הדלקים. לכל שאלה צרו אתנו קשר:

טלפון – 053-938-5599

מייל – meitav.dlakim@gmail.com

צרו איתנו קשר